Akbank İhtiyaç Kredisi 2019 ( Hesaplama ve Faiz Oranları)

Akbank İhtiyaç Kredisi 2019 ( Hesaplama ve Faiz Oranları)
27.04.2019
412
A+
A-

Akbank’ın özel ödeme planı ile vermiş olduğu ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınıza son verin. Tüm ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi yerine getirmenin zamanı geldi şimdi Akbank ihtiyaç kredisi ile omzunuzda ki yükü azaltabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi hesaplaması yaparak faiz oranları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank’ın uygun faiz oranı ile vermiş olduğu ihtiyaç kredisi ile düğün masraflarınızı, ev ihtiyaçlarınızı, okul masraflarını, tatil masraflarınızı ve aninden ihtiyaç duyduğunuz nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Avantajlı faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile Akbank ihtiyaç kredisine sahip olabilmek için Akbank ihtiyaç kredisi hesaplaması yaparak 2019 yılının en uygun Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını öğrenerek başvuru yapabilirsiniz. İhtiyaç kredileri için 60 ay vade imkanı gelmesi ile birlikte Akbank faiz oranlarında değişiklik yaparak müşterilerine bir müjde daha verdi aşağıda ki başlıktan Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve hesaplamasını öğrenebilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Akbank ihtiyaç kredileri için 40 bin TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak %2,20 faiz oranı ile kredi imkanı tanımaktadır. Bu faiz oranı ile 40 TL ihtiyaç kredisi alan bir kişi 60 ay vadeli olarak almış olduğu Akbank ihtiyaç kredisini 80.352,60 TL olarak geri ödemektedir. Faiz oranlarının yüksek olduğu bu dönemlerde ihtiyaç kredisi alacaklara şunu söylemek isterim ki eğer ihtiyaç kredisi almayı düşünüyorsanız. Sizlere tavsiyemiz kredi tutarını minimum ve vade süresini en aza kadar düşürmenizi tavsiye ediyoruz. Neden mi ? çünkü bu faiz oranları ile uzun vade de almış olduğunuz ihtiyaç kredisi neredeyse ana paranın 2 katını geçmektedir. Bunu azaltmanız için sizlere vermiş olduğumuz tavsiyeleri dinlemenizi önermekteyiz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplaması

Akbank ihtiyaç kredisi hesaplaması yapmak için Akbank resmi sitesinden kredi hesaplama aracını kullanarak hesaplama yapabilirsiniz. Hesaplama yapmak için almak hesaplama aracına almak istediğiniz kredi tutarını girip ardından vade süresini girerek hesaplama yapabilirsiniz. Hesaplama işlemi için bir diğer yol ise Akbank müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisi ile iletişim sırasında hesaplama yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Akbank şubelerine giderek şahsen Akbank ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Gerekli Belgeler

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu için bazı koşulları yerine sağlamanız gerekmektedir. Bu koşullar ise 18 yaşında olmanız ve kredi notunuzun uygun olması gereklidir. Bu koşulları sağlayan müşteriler Akbank müşteri hizmetlerinden, Akbank şubelerinden, Akbank direkt uygulamasından ve Akbank resmi sitesinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank kredi verirken kredi notuna çok dikkat etmektedir bu konuya çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı veya Pasaport
  • İkametgah belgesi
  • Gelir belgesi
  • Maaş bordrosu
  • Emekliler için emekli maaşına ilişkin hesap cüzdanı
  • Kirada eviniz varsa kira gelir belgesi
  • Mevduat hesabınız varsa mevduat hesabı cüzdanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.