SMS İle Akbank Kredi Kartı Başvurusu (ŞUBEYE GİTMEDEN ANINDA)

SMS İle Akbank Kredi Kartı Başvurusu (ŞUBEYE GİTMEDEN ANINDA)
30.03.2019
1.047
A+
A-

Akbank kredi kartı kolaylıkla sahip olabileceğiniz axess özellikli Akbank kredi kartı kullananları yarı yolda bırakmayan ve her zaman yanında olan özellikleriyle kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Siz Akbank kredi kartı kullanıcılarına Akbank kredi kartı ile ilgi elimizden geldiği kadar anında kredi kartı sahibi olmanıza yardımcı olacağız bu süreç de nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlere açıklayacağız. Akbank kredi kartı başvurusu sms ile nasıl yapılır gelin birlikte inceleyelim.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sms İle

Diğer bankalarla karşılaştırdığımız zaman Akbank kredi kartı başvurusu hızlı ve kolay işlem yapmasını görmek hiçte zor değil. Bütün işlemleri online işlem üzerinden yapması üzerinde çalışmalar yapan Akbank kredi kartı kullanıcılarına önemli kolaylıklar sergilemektedir. Akbank kredi kartı başvurusu yaparken ne anlatmak istediğimizi daha iyi anlatmaya çalışacağız. Akbank kredi kartı başvurusu yapmak için Akbank.com.tr adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir ve direkt kredi kartı kategorisine giriş yapmanız gerekmektedir. Basit ve pratik başvuru yoluyla hareket eden Akbank, kullanıcı odaklı başvuru ekranıyla kullanıcılardan tam not almayı başarmıştır. Ekranın sağ kısmında bulunan Akbank kredi kartı başvurusu yerine TC kimlik numarası , cep telefon numaranızı ve aylık gelirinizi girerek pratik kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz bu işlemlerin sonunda sisteme girmiş olduğunuz telefon numarasına onay kodu gönderilecektir. Sizi yönlendirdikleri sayfada onay kodunuzu kullanarak işlemine devam edebilirsiniz. Akbank Axess kredi kartı başvurusu detaylarını gözden geçirdikten sonra kredi kartı başvurusu sonucunu girmiş olduğunuz telefon numarasından sms ile alacaksınız.

Akbank Axess Kredi Kartım Nerede ?

Akbank kredi kartı başvurum nerede? ve Başvuru takibi için yapmanız gerekenler şu şekildedir. Akbank kredi kartı başvurusu takip işlemleri için Akbank Axess kredi kartı başvurumu nerede özelliğinden yararlana bilirsiniz kredi kartı başvurum ne aşamada öğrenmek için buradan öğrenebilirsiniz. Başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenmek için kredi kartı sorgulama işlemi sonrasında bilgi sahibi olmanız mümkündür.

SMS İLE GARANTİ BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSU..!

Akbank Kredi Kartı Başvuru Şartları Ve Gerekli Belgeler

  • Nüfus Cüzdanı veya ehliyet
  • Maaş Bordrosu ve SGK Dökümü
  • İşletme Defteri Hesap Özeti ve Vergi Levhası ( Esnaflara özel)

Akbank kredi kartı vereceği kişileri KKB skorlarını dikkatli bir şekilde inceler ve dolayısıyla Akbank kredi kartı almak için en başta orta seviyenin üzerinde bir gelire sahip olmanız gerekmektedir. Eğer kredi notunuz 1300 veya üzerindeyse kredi kartı başvurunuz büyük ihtimalle olumlu sonuçlanır. Ancak bazı durumlarda kredi notunuz yüksek olsa bile Akbank’tan kredi kartı alamazsınız. Örnek verecek olursak; Kara listede olursanız yada vergi borcunuz varsa kredi kartı başvurunuz olumsuz değerlendirilir. Akbank öğrenci kredi kartları dışındaki kartların resmi geliri bulunması şarttır. Eğer resmi bir gelir kaynağınız yoksa Akbank Axess kredi kartına sahip olma ihtimaliniz düşüktür. Bunun yanı sıra güncel kredi kartı, kredi, ek hesap ve kefili olduğunuz kredi ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir eğer düzensiz ödeme yapılırsa müşterilerin diğer istekleri de yerine getirilmez.

Akbank Kredi Kartım Ne Zaman Sonuçlanır ?

Akbank kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra doğal olarak ne zaman sonuçlanır diye insan düşünüyorsunuz. Bu soruya 2 farklı cevabımız vardır. İlk olarak internet sitesinden ve mobil uygulama ile yapılan başvuruya bakalım; Sisteme giriş işlemlerini tamamladıktan sonra Akbank kredi kartı başvurusu sonucunuzu telefon numaranıza 2-3 dakika içerisinde SMS olarak gönderecektir. Gelir belgesine gerek duyulduğu zamanlarda Akbank tarafından aranarak gelir belgenizi ibra etmenizi talep eder. Akbank şubelerinden yapmış olduğunuz başvuru işlemlerinde yaklaşık yarım saat içinde SMS yoluyla tarafınıza bildirilir. Kartın elinize geçmesi yaklaşık 7-10 iş günü arasında elinize ulaşır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.