Akbank Taşıt Kredisi 2019 ( Hesaplama ve Faiz Oranları )

Akbank Taşıt Kredisi 2019 ( Hesaplama ve Faiz Oranları )
28.04.2019
405
A+
A-

Eğer araba sahibi olmaya karar verdiyseniz Akbank yanınızda paranız yok ve araba alma kararı verdiniz Akbank sizlere uygun kredi imkanları vermektedir sıfır veya ikinci el hiç fark etmez sizler için uygun krediler mevcuttur yazımızın devamını okuyarak hayalinizdeki arabaya sahip olamak için Akbank uygun kredi imkanları sunmaktadır 48 aya varan vade imkanlarıyla kredi alabilirsiniz bütçenize uygun geri ödemeli avantajlı krediler sunmaktadır.

Akbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Günümüzde araba fiyatları dolar nedeniyle bi hayli fazla bu nedenle bankalarda uygun kredi imkanları sunmak için birbirleri ile rekabet içindedirler bu yüzden uygun faiz oranlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bankanın belirlemiş olduğu şartlara uyulduğu taktirde herkes taşıt kredisi imkanından yararlanabilir şartlar şunlardır; aylık gelir, kredi notunuz ve sicilinizin temiz olması gibi birçok kriter vardır bu kriterlere sahip iseniz eğer başvuruda bulunabilirsiniz bu şartların en önemli maddelerinden birisi ise 5 yaşına kadar olan araçlarda en fazla %70′ ine kadar kredi alabilirsiniz örneğin 150 bin liralık bir aracın en fazla 105 bin lirasını kredi olarak alabilirsiniz geri kalan parayı da arcı alacak kişinin nakit olarak vermesi gerekmektedir. 2019’da Akbank taşıt kredisi oranını %2,80 olarak belirlemiştir ve 48 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Aşağıdaki tabloda detaylı bir şekilde faiz oranları yer almaktadır oradan gereken bilgilere sahip olabilirsiniz.

Akbank Taşıt Kredisi Hesaplama 2019

Aşağıdaki tabloda göstermiş olduğumuz faiz oranlarında dikkatinizi çekmiştir vade sayınızın artmasıyla birlikte faiz oranının azaldığını görmekteyiz bu nedenle de geri ödenecek tutarda artmak durumundadır bu yüzden çekeceğiniz kredinin az miktarda çekmeye önem göstermeniz tavsiye edilir. Akbank taşıt kredisini 2,80 oranında sunmaktadır piyasaya göre de faiz oranında değişikler söz konusudur bu nedenle başvurunuzu gerçekleştirmeden önce Akbank müşteri temsilcisine bağlanarak gerekli bilgilere ve güncel faiz oranını öğrenebilirsiniz.

KREDİ TUTARI ( TL)VADE SÜRESİFAİZ ORANLARI (%)AYLIK ÖDEME MİKTARI
50.000 TL

12 AY2,675.091 TL

50.000 TL

24 AY2,673.017 TL

50.000 TL

36 AY2,572.318TL

50.000 TL

48 AY2,572,009 TL

Akbank Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi, ehliyet orjinali ve fotokopisi.
  • Gerekmesi durumunda ikametgah adresi.
  • Çalıştığınız yerden onaylı gelir belgesi.
  • Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren resmi belge.
  • Firma veya iş ortakları için vergi levhası Ticaret sicil gazetesinde yer alan kuruluş ilan kopyası.
  • Gayrimenkul geliri beyan edenler için tapu aslıyla birlikte kopyası gerekmektedir.
  • Emekliler için ise hesap cüzdanı gerekmektedir.

Yukarıda vermiş olduğumuz maddeler halinde gereken evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlayarak ve aracın ruhsatını alarak en yakın Akbank şubesine giderek taşıt kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz banka aizleri değerlendirdikten sonra banka tarafından başvurunuz olumlu veya olumsuz bir şekilde sonuçlandığı sizlere haber edilecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.