Denizbank İhtiyaç Kredisi 2019 ( Faiz Oranları ve Hesaplama )

Denizbank İhtiyaç Kredisi 2019 ( Faiz Oranları ve Hesaplama )
20.04.2019
1.104
A+
A-

Denizbank müşterilerine her daim kolaylık sağlayan bir bankadır bu alanda müşterilerine geliştirmiş oldukları özel teknoloji aracılığıyla her daim yardımcı olmuştur. Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yazımızda sizlere detaylı bir bilgi vermeye çalışacağız.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Denizbank %2,98 faiz oranıyla 36 ay vadeye kadar kullanabileceğiniz kredi imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra vade sayısı arttıkça %3,14 faiz oranına ulaşmaktadır. Şubeye giderek veya internet bankacılığı üzerinden başvuru yapıp ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yazımızda %,2.98 ile %3,14 arasında değiştiğini görüyoruz. Bunların yanı sıra sigorta ve vergilerle birlikte yıllık toplam maliyetlerinde oranları da kullanıcıları merakta bırakmaktadır.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Denizbank ihtiyaç kredisi 12 ay vadeli 2000 TL tutarındaki kredi %2,98 faiz oranından faydalanabilirsiniz. bunun yanı sıra 10 TL kredi tahsis ücreti olmakta beraberinde sigorta ve diğer ücretlerin toplamı için 20 lira ek ücret tahsis edilmektedir. Aylık toplam maliyet oranı %4,5 olarak hesaplanır aylık taksit tutarı 207,89 TL olarak hesaplanır. Denizbank ihtiyaç kredisinden 10 bin TL’lik krediden yararlanmak istediğiniz zaman faiz oranı %3,14 olarak belirlenir bunun yanı sıra 12 aylık vadede 1,051 TL olarak taksitinizi ödeme yapacaksınız bu ödemeye ek olarak 104 TL sigorta ve diğer ücret ödemeniz gerekmektedir. 10 bin TL’nin üzerindeki kredilerin kredi tahsis ücreti 50 lira olarak belirlenmiştir.

Eğer ki Denizbank ihtiyaç kredisi 24 ay vadeli almak isterseniz %3,14 faiz oranı olarak belirlenir bunun yanı sıra 143 TL sigorta ve diğer ücretler tahsis etmeniz gerekmektedir. 36 ay vadeli krediye sahip olmak isterseniz 512 TL taksit ücreti 183 TL sigorta ve diğer ücretleri tahsis etmeniz gerekir. Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranıyla ilgili daha detaylı bilgilere sahip olmak istiyorsanız Denizbank şubesine giderek veya internet bankacılığı yardımıyla faiz oranlarına ve daha fazla bilgiye sahip olabilir ve ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Gerekli Belgeler

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yukarıda yapmış olduğunuz hesaplama ile size uygun faiz oranı ve vade süresine göre aşağıda vermiş olduğumuz gereken evraklar ile birlikte Denizbank şubelerinden şahsen yapabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu aynı zamanda İnternet sitesi üzerinden online olarak T.C KİMLİK numaranız ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra başvuru için bir diğer yolda SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Şubeden başvuru için gereken evraklar aşağıda vermiş olduğumuz gibidir.
Denizbank İhtiyaç Kredisi İçin Gereken Evraklar
1. Nüfus cüzdanı ve fotokopisi
2. İkametgah belgesi
3. Gelir belgesi
4. Kirada eviniz veya her hangi bir gayrimenkulunuz varsa kira gelir belgesi
5. Vadeli mevduat hesaplarında ki gelirinizin belgesi

Yukarıda vermiş olduğumuz 5 evrak ile birlikte Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ihtiyaç kredileri ile ilgili olarak yazmış olduğumuz bir diğer yazımızda Halkbank ihtiyaç kredisi 2019 yazımızda bu yazımızı da okuyarak faiz oranları ve hesaplama hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.