Eğitim Kursları

Eğitim Kursları
21.05.2019
319
A+
A-

Kpss ve Ales Kursları

KPSS, yani Kamu personeli seçme sınavı, kamuda görev alacak personeli belirlemek için ÖSYM tarafından yapılan merkezi bir sınavdır. Devlette ilk kez memur olacak kişilerin bu sınava girmesi zorunludur.

 

KPSS Kursları

Eğitim sistemimizde KPSS ve ALES için kendi dallarında uzman eğitmenlerimiz tarafından öğrenciler sınava hazırlanmaktadır. Kadıköy kpss kursu ve Kadıköy dgs kursu olarak öğrencilerin sınavda başarısını hedef almaktayız. Yine bu kurslarımızda matematiği zayıf olanlar için Temel Matematik programları uygulanmaktadır.

 

KPSS kurslarımızda öğretmenlerin alan soruları farklı olacağından onlar için ayrı bir kurs hizmetimiz bulunmaktadır. KPSS A ve B kursları olarak ikiye ayrılmıştır. A kurslarımızda iktisat, hukuk maliye, muhasebe, genel kültür ve genel yetenek dersleri olarak toplamda 1176 saat kurs verilmektedir.

 

ALES Kursları

ALES, yani Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim giriş sınavı ise yılda iki kez ÖSYM tarafından yapılır. Türkiye’de yüksek öğretim kurumlarında görevle araştırma görevlisi, okutman, uzman çevirici gibi kadrolara yapılacak atamalar için yapılan sınavdır. Bu kurslarımızda kursiyerlerimizin en iyi derece ile sınavları geçmeleri amaçlanmaktadır. Kaliteli eğitim en önemli hedefimizdir.

Kursumuzda öğrenci memnuniyeti önemli olduğundan en iyi eğitmenlerimizle hizmet vermekteyiz. Bu kursta da matematiği zayıf olanlar için temel matematik eğitimi verilmektedir. Akademik kariyer hakkında ücretsiz tercih danışmanlığı hizmeti de bulunmaktadır. Ayrıca kursiyerlerimize matematik, sayısal mantık, geometri, Türkçe ve sözel mantık konulu ders kitapları ücretsiz verilmektedir. Branşları göre soru bankası, yaprak testler, deneme sınavları soru kitapçıkları da öğrencilerimize ücretsizdir.

Aynı zamanda ileri Excel kursu derslerinin de verildiği Kadıköy ilçesi son dönemlerin eğitim kompleksleri haline gelmiştir.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.