En yüksek Faiz Veren Banka 2019 (Güncel Liste)

En yüksek Faiz Veren Banka 2019 (Güncel Liste)
22.05.2019
884
A+
A-

 

En yüksek Faiz Veren Banka 2019

Birikim yapmak için bankalar en cazip yerlerdir. Artık yastık altına güven kalmadığı için bankalarda birikim yapmak en iyi fikir oluyor. Peki, hangi banka daha çok faiz veriyor. Paranız durduğu yerde değerlensin istiyorsanız sizde en yüksek faiz veren bankalara yatırım yapabilirsiniz. Böylece paranız durduğu yerde değerlenerek karlı çıkacaksınız.

Günümüzde vadeli hesap avantajı sunan birçok banka var. Fakat en yüksek faiz veren bankaları öğrenmek için sayfamızı takip edebilirsiniz. En güncel faiz oranları ile paranızın ne kadar değerlendiğini takip edebileceksiniz.

Her bankanın verdiği faiz oranı bir birinden farklı olup, çalıştığınız bankanın faiz oranına göre paranız değer kazanır. Diğer bir yandan günümüzde altın yatırım olarak bilinen bir hesap bulunmaktadır. Bu hesaba yatırdığınız günün altın değerinden hesaplanarak gram gram altın biriktirmiş oluyorsunuz. Altın değeri arttıkça burada sizin paranızın değeri de artıyor. Böylece yastık altı birikimler de günümüzde bankada garanti altında.

2019 En Yüksek Mevduat Faizi Veren Banka Nasıl Seçilmeli?

Bankalar ile görüşürken hoş geldin faizi ile bankalara hesap açtırabiliyorsunuz. Bu mevduat hesaplarında hoş geldin faizi her bankaya göre değişiyor. Tabi, her bankanın farklı avantajları farklı faiz oranları var. İlk başta hoş geldin faizi sizi bankaya çekmek için cazip gelebilir. Fakat vadeli mevduat faizlerine bakmak sizin karar vermeniz için daha iyi olacak.

Hoş geldin faizi gün olarak bankalarda değişkenlik gösterir. Bazı bankaların faiz oranlarını ve hoş geldin faizlerini tablodan takip edebilirsiniz.

 • ING Bank Hoş geldin: 1 Yıl
 • QNG Finansbank Çift Sarılı: 45 Gün
 • Denizbank Hoş geldin: 90 Gün
 • Alternatif Bank VOV Hesap: 90 Gün
 • Akbank Direkt Hoş geldin: 90 Gün
 • HSBC Modern Hesap: 30 Gün
 • Burgan Bank Güldüren Hesap: 90 Gün
 • Vakıfbank Arı Hesap: 100 Gün

Mevduat Faizi Hesaplamak İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Tarafsız olarak bankaların faiz oranlarını bizle birlikte takip edebilirsiniz.
 • 2019’un en yüksek faiz veren bankaları takip etmeniz çok kolay.
 • Saniyeler içinde bankaların mevduat hesaplarını öğrenme şansına sahipsiniz.
 • Altın, döviz, Euro, dolar için günlük mevduat faizlerini görme şansı

Vadeli Hesap Nedir? Nasıl Açılır?

İleriye dönük yatırım yapmak isteyenler en doğru yer vadeli hesap açtırarak bankada birikim yapmak oluyor. Bankalar günlük olarak bu hesaplara faiz uygulayarak paralarının değerlerinin artmasını sağlar. Paranızın hangi süre aralığında bankada kalacağına ve ödeme sürecini de yine siz belirliyorsunuz. Vadeli hesap denilince akla ilk gelen belirli bir süre paranızın orada beklemesi akla geliyor. Doğru da geliyor belirlediğiniz sürede paranız banka vadeli hesabınızda kalıyor. Bu süre aralığında paranız değerlenerek artış gösteriyor.

Belirlediğiniz vade bitmesi halinde paranızı çekme şansına sahipsiniz. Fakat paranızı belirttiğiniz vadeden önce çekerseniz. Direk ana parayı alabiliyor, faizi alamıyorsunuz. Vadeli hesap açmak için bankaya bile gitmenize gerek kalmıyor. Bir telefon yardımı ile ister internetten ister belirlediğiniz bankayı arayarak anında hesap açabilirsiniz. Her bankanın kendine özel faiz oranları var bunları güncel olarak takip etmek için listelerimizi takip edebilirsiniz.

 

 

Ziraat Bankası Mevduat Faizi

Ziraat bankasının mevduat hesapları 1 aydan başlayarak 12 aya kadar seçme şansına sahipsiniz. Faiz oranları ise vade gününün uzunluğuna göre %11 ile %20 arasında değişkenlik gösteriyor.

Denizbank Hoş geldin Faizi

Denizbank mevduat hesabı açtığınızda oranları %18,50 ile %20,50 faiz kazandırıyor.

İNG Bank Hoş geldin Faizi

12 ay süresinde vadeli hesaplarda %11 ile %20 Aralığında değişkenlik gösteriyor.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.