En Yüksek Faiz Veren Banka 2019 ( BÜTÜN BANKALARIN MEVDUAT FAİZ ORANLARI)

En Yüksek Faiz Veren Banka 2019 ( BÜTÜN BANKALARIN MEVDUAT FAİZ ORANLARI)
28.03.2019
1.402
A+
A-

Yastık altı paralarınızı yerinden çıkarmanın zamanı geldi 2019 yılında mevduat faiz oranlarının artmasıyla birlikte bizde sizler için en yüksek faiz veren banka hangisi araştırarak bütün bankaları listeledik. Yazımızı okuyarak mevduat faiz hesaplaması yapabilir ayrıca sizler için hazırlamış olduğumuz tablodan bütün bankaların 32 günlük en yüksek faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

En Yüksek Faiz Veren Banka 2019

Paranızı bir bankanın mevduat hesabında değerlendirmek istiyorsanız sizde hemen aşağıda ki bankalardan her hangi birinin şubesine giderek mevduat hesabı açtırabilir veya internet sitesine girerek anında e-vadeli hesap açarak birikmiş paranıza değer kazandırabilirsiniz. Mevduat hesabınızı Dolar,Euro veya Türk Lirası para birimini kullanarak açabilirsiniz. Ancak bizlerin sizlere nacizane tavsiyesi en yüksek faiz veren bankalara giderek TL üzerinden mevduat hesabı açarak hem ülke ekonomisine katkıda bulunup hemde sizler için sunulmuş yüksek faizlerden yararlanabilirsiniz.

Akbank Mevduat Faiz Oranları 2019

Akbank 1948 yılında Adana pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulmuş bir özel bankadır. Gün geçtikçe büyüyerek ve gelişerek ülkemizde en büyük bankalar arasında yer almayı başarmış olan Akbank şimdilerde yaklaşık 94 milyar dolar bütçesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra müşterilerine mevduat konusunda da büyük yardımlarda bulunan Akbank, vadeli ve e-vadeli hesap açanlar için %20 faiz avantajı sunuyor. Sizde Akbank mevduat hesabı açtırmak istiyorsanız Akbank şubelerini veya Akbank Direkt’i ziyaret edebilirsiniz.

ING Bank Mevduat Faiz Oranları 2019

Bir Hollanda bankası olan ING Bank ile paranızı değerlendirmek istiyorsanız sizde hemen ING Bank şubelerine giderek vadeli hesap açabilirsiniz. mevduat faiz oranı olarak %23 faiz avantajı sunan ING e-vadeli hesap açanlara ise özel kampanyalı avantajlar sunmaktadır. ING Bank en yüksek faiz oranı hakkında bilgi almak için şubeleri veya ING Bank internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi Mevduat Faiz Oranları 2019

Yatırımlarınız için Yapı Kredi bankasını kullanarak her zaman yüksek kar elde edebilir ve her zaman en yüksek faiz oranı üzerinden kar elde edebilirsiniz. Sizde hemen Yapı Kredi şubelerine giderek vadeli mevduat hesabı veya e-vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. 2019 yılı içerinden Yapı Kredi müşterileri en yüksek faiz oranı olarak %20,15’i görmüş oldular ilerleyen zamanlardan bu oranın dahada üstüne çıkabileceği uzmanlar tarafından söylenmektedir.

HSBC Mevduat Faiz Oranları 2019

Sürekli olarak bir kar elde amacı güdüyorsanız sizde hemen HSBC şubelerine gitmelisiniz. Paranızı ilk girişte %18 faiz oranı ile alarak sürekli olarak sizlere yüksek kazançlar sağlayacaktır. HSBC mevduat faiz oranları 2019 yılında kendi tarihinde en yüksek faiz oranını görmüş oldu. HSBC vadeli hesap ve e-vadeli hesap açmak için hemen ilgili bankanın şubelerini ve İnternet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Halkbank Mevduat Faiz Oranları 2019

Devlet bankaları arasından en yüksek faiz veren banka Halkbank olarak bilinmektedir. Diğer 2 devlet bankasını da araştıran editörlerimiz 3 banka arasında en yüksek faiz veren Halkbank olduğunu söylemektedirler. Halkbank vadeli mevduat hesapları için %19 faiz oranı ile müşterileri için görücüye çıkmaktadır. Sizde Halkbank vadeli mevduat hesabı veya e-vadeli hesap açtırmak için Halkbank şubelerini ziyaret edebilir yada Halkbank mobil uygulamasını kullanarak hesap açabilirsiniz.

Denizbank Mevduat Faiz Oranları 2019

Denizbank mevduat hesabı açarak paranıza Denizbank’ın vermiş olduğu %15 faiz oranı ile değer katabilirsiniz. Birikmiş paralarınız bir köşede bekletmek yerine değerlendirmeyi düşünüyorsanız. Editörlerimizin sizler için hazırlamış olduğu en yüksek faiz veren banka hangisi yazımızda da mevcut olan Denizbank’ta parlarınızı değerlendirebilirsiniz. Denizbank vadeli mevduat hesabı veya e-vadeli mevduat hesabı açtırmak için Denizbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bankası Mevduat Faiz Oranları 2019

Garanti bankası mevduat faiz oranı olarak %9,75 gibi bir düşük oranla müşterilerine hizmet vermektedir. Diğer bankalara göre daha düşük faiz oranı belirleyen Garanti bankası buna rağmen bir çok bankaya göre çok tercih edilmektedir. Sizde Garanti bankası vadeli mevduat hesabı açtırmak istiyorsanız Garanti bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Mevduat Faiz Oranları 2019

Ülkemizde hizmet veren bankalar arasında en yaşlı ve büyük olan banka Ziraat bankası özel bankalara göre yüksek faiz veren bir bankadır. mevduat faiz oranı olarak %17,50 gibi yüksek bir oranla müşterilerinin karşısına çıkan Ziraat bankası bu alanda en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Sizde Ziraat bankası vadeli hesabı ve e-vadeli hesabı açtırmak istiyorsanız Ziraat bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ülkemizde en yaygın şube ağına sahip Ziraat bankasını neredeyse her ilçede bulmanız mümkündür.

QNB Finansbank Mevduat Faiz Oranları 2019

Sizler için araştırdığımız mevduat faiz oranları arasında en yüksek faiz veren bir diğer banka ise Finasnbank’tır. Finansbank Geçtiğimiz yıllarda bir Katar şirketi olan QNB ile ortaklık kurarak dünyanın en büyük bankaları arasında yer almayı başarmış bir şirket olarak ülkemizde de faaliyet göstermektedir. Bankanın büyük olduğu gibi müşterilerine sunmuş olduğu faiz oranı da bir o kadar yüksektir. QNB Finansbank mevduat faiz oranı %19,75 ile sizlerle paylaşmış olduğumuz bankalar arasında neredeyse en yükseğidir.

Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları 2019

Bir devlet bankası olan Vakıfbank en yüksek faiz veren bankalar arasında en düşük oranı veren bankadır. Mevduat faiz oranı %9,50 olarak belirlenen vadeli hesaplar için müşterilerine farklı avantajlar sunmaktadır. Sizde bu avantajlardan haberdar olmak veya Vakıfbank vadeli mevduat hesabı açtırmak istiyorsanız Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Odeabank Mevduat Faiz Oranları 2019

Odeabank vadeli hesap olarak müşterilerine Oksijen hesabı tanıtmaktadır. Odeabank bir Akbank kuruluşu olarak bilinmektedir. Ülkemizde çok yeni bir banka olmasına rağmen en yüksek faiz veren bankalar arasında yer almayı başarmıştır. Müşterilerine %19,25 faiz oranı ile mevduat sağlayan Odeabank mobil uygulaması ile de öne çıkmaktadır. Sizde Odeabank oksijen hesap açtırmak istiyorsanız en yakın Odeabank şubesini veya Odeabank mobil uygulamasına girerek anında vadeli hesap açabilirsiniz.

Mevduat faiz oranları hakkında yazmış olduğumuz yazımızın tamımını okuyarak bütün bankaların faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Yukarıda ismi geçmeyen bankaların faiz oranlarını ise aşağıda vermiş olduğumuz tablodan öğrenebilirsiniz.
En Yüksek Faiz Veren Banka Mevduat Faiz Hesaplama Tablosu

BANKALARFAİZ ORANLARI(%)20 BİN (TL)100 BİN (TL)
AKBANK%16 224 TL

1.265 TL

ING BANK%22

307 TL

1.548 TL

YAPI KREDİ%19,30

270 TL

1.316 TL

HSBC%18

258 TL

1.292 TL

HALKBANK%19

265 TL

1.327 TL

DENİZBANK%15

209 TL

1.082 TL

GARANTİ BANKASI%15

130 TL

717 TL

ZİRAAT BANKASI%17,50

245 TL

1.222 TL

QNB FİNANSBANK%19,75

276 TL

1.380 TL

VAKIFBANK%20,75

283 TL

733 TL

ODEABANK%20,75

290 TL

1.520 TL

TEB%18

268 TL

1.341 TL

İŞ BANKASI%13,70

191 TL

734 TL

ŞEKERBANK%15

210 TL

1.048 TL

ENPARA%22

286 TL

1.434 TL

ALTERNATİF BANK%21,50

303 TL

1.513 TL

BURGAN BANK%20

279 TL

1.397 TL
ICBC%19,70

290 TL

1.468 TL


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.