Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara Hesabı Nasıl Açılır?
28.05.2019
513
A+
A-

Enpara son zamanlarda arşımıza çıkan bankalardan bir tanesidir. Daha doğrusu internet bankacılığı diye de tabir edebiliriz. Aslında QNB Finansbank’ın internet bankacılığı olarak geçiyor.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yenilikler bankalarda da devam ediyor. QNB Finansbank’ın uzun süredir verdiği internet bankacılığı sayesinde müşterileri karlı çıkıyor. İnternet üzerinde yer alan bankacılık sayesinde işletim ücreti, eft ücreti, havale ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Sadece kendi bankası için geçerli olmayan Enpara hesabından istediğiniz banka hesabına para transferinde bulunabiliyorsunuz. Durum böyle olunca Enpara.com sayfasına ve bankacılığına da ilgi artıyor. Gelelim Enpara hesabı açtırmaya!

Enpara hesabı açtırmak için ne yapmalı? Nasıl enpara hesabı açtırırım?

 

Türkiye’de herhangi bir bankası bulunmayan Enpara için bir yere gitmenize gerek kalmıyor. Tüm işlemleri sanal ortam üzerinden yürütülen bankacılığın atm’si ise QNB Finansbank oluyor. Aynı zamanda diğer banka atm.lerinden de çekme yatırma işlemi yapabiliyorsunuz ama belirli bir limit söz konusu.

Enpara.com Ek Para Hesabı Açtırma

Çözüm merkezine veya müşteri hizmetlerini aradığınız durumda size enpara hesabı açtırmak için bir teklif gelir. Bu işlem internet üzerinden de halledilebilir. Verilen teklif onaylanması durumunda size ek hesap oluşturularak kısa sürede elinize kartınız ulaşır.

Eğer hiçbir hesabınız yoksa ne yapmalı?

Enpara hesabı açtırmak için belirli şartlardan ve koşullardan geçmenize gerek yok. Herhangi bir şubeye gidip saatlerce beklemeyeceksiniz.

Enpara hesabı açtırmak için herhangi bir bankaya veya subeye gitmenize gerek yok. QNB Finansbank enpara adresine girerek anında başvuru yapma şansına sahip oluyorsunuz. Başvuru işlemi sonrasında enpara kartı vermek için evinizi, iş yerinizi veya belirttiğiniz adresi ziyaret ederek burada işlemleriniz tamamlanıyor. Kapı önünde hazırlanan kartınızda size verilerek enpara hesabına sahip oluyorsunuz.

İnternet üzerinden yapılacak işlemler sayesinde sizin de anında işlemleriniz görülecek.

  •  en para hesbaı işlemleri
  •  enpara
  •  enpara hesabı
  •  Enpara Hesabı Nasıl Açılır?
  •  enpara.com
  •  enparadan para yatırma çekme
  •  internet bankacılığı
  •  QNB Finansbank
  •  QNB finansbank enpara

Enpara Kartı Nasıl Kullanılır?

Kapıda aldığınız kartınız belirli bir saat içerisinde aktif duruma gelecektir. Kartın üzerinde sizin imzanızın yer alması sizin en büyük kanıtınız. Bu kartı ister internetten online işlemlerinizde kullanabileceğiniz gibi para yatırma, çekme, para havalesi, EFT gibi işlemlerinizde de kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda marketlerde ve AVM’lerde kartınız içerisinde limitiniz varsa kartlı ödeme işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Enpara.com Hesabından Para Yatırmak / Çekmek

Enpara.com başvurusu ve ev ziyaretinden sonra sözleşmeyi imzalamış iseniz artık vadesiz hesabınız var. Bu hesaba para yatırmak için başka bir hesabınızdan işlem yapabilirsiniz veya QNB Finansbank atm’lerine giderek para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Para çekmek için yine atm’leri kullanabileceğiniz gibi başka hesaplara para transferi yapabileceksiniz. Aynı zamanda EFT, havale ücreti ödemeyeceksiniz. EFT yaptığınız banka hangisi olursa olsun hiçbir para ödemeyeceksiniz.

Diğer atm’lere gittiğinizde ise ücretli olarak para çekimi yapıyorsunuz.

 

Para Gönderme İşlemleri

Para göndermek için ister kendi hesabınızı isterseniz başkasının hesap bilgilerini girerek işlem yapabiliyorsunuz. QNB Finansbank ile yaptığınız işlemler anında gerçekleşir, fakat farklı bankaya yaptığınız gönderimler ancak banka çalışma saatleri içerisinde karşıya ulaşacaktır.

Bu işlemleri anında online olarak internet üzerinden halledebileceğiniz gibi internete girememe durumunda çözüm merkezini arayarak işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Hangi Saatler İçinde Çalışır?

Enpara.com veya QNB Finansbank arasında yapılacak transferler günün her saatinde anında yapılabiliyor. Fakat diğer bankalara gönderim yaptığınız durumda Sabah 09.00 ile akşam 17.15 arasında işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Para transferleri sırasında hangi bankaya işlem yapıyorsanız yapın herhangi 1 kuruş dahil alınmamaktadır. Türkiye haricinde yaptığınız yabancı işlemlerde ücret tahsil ediliyor.

İşlemlerinizi talimat ile de gerçekleştirme şansına sahipsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.