Faturalı Hatta Kredi 2019 ( Bankalar ve Operatörler )

Faturalı Hatta Kredi 2019 ( Bankalar ve Operatörler )
09.04.2019
338
A+
A-

Son zamanlarda kredi faiz oranlarının artmasıyla birlikte insanlar farklı yollardan kredi alma telaşesi içerisinden nette aramalar yapmaktadırlar. Bunlardan bir tanesi de faturalı hatta kredi veren operatörler ancak şunu bilmeniz gerekir ki hiç bir operatör kredi vermez. Ancak faturanıza ek cihaz kampanyası yaparak bunu nakite çevirebilirsiniz nasıl mı ? Gelin birlikte inceleyelim.

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alabilirim ?

Faturalı hatta kredi veren yerleri size şu şekilde açıklayabiliriz. Örnek verecek olursak bir faturalı hat kullanıcısı iseniz ve faturalarınızı zamanında ödediyseniz aynı kredi notu gibi puan biriktiriyorsunuz. Puanınıza karşılık faturanıza ek olarak bir cihaz alıp bunu nakite çevirerek anlık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Operatörler size bin TL ile 5 bin TL arasında cihaz vermektedir. örneğin puanınıza karşılık 3 bin TL değerinden bir telefon alarak kutusunu hiç açmadan başka bir yerde satarak bunu paraya çevirebilirsiniz. Detayları kullanmış olduğunuz operatörün müşteri hizmetlerinden veya bayiilerinden öğrenebilirsiniz. Sizlere gerekli açıklamaları yapacaklardır zaten. Yani buradan da anlayacağınız gibi hiç bir operatör size direk nakit olarak kredi vermez. Ancak faturanıza ek taksitlerle telefon alarak nakite çevirebilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Başvuru Nasıl Yapabilirim ?

Faturalı hattınız üzerinden nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için kredi almak için öncelikle bir faturalı hat kullanmanız gereklidir. Oda şu şekilde olur. Bir faturalı hat kullanıcısı iseniz. Yukarıda anlatmış olduğumuz gibi fatura ödemelerinizi zamanında ödeyerek elde etmiş olduğunuz puanlara eş değerde bir cihaz alabilir ve bu cihazı uygun fiyata satarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunun için bir bayii ile görüşüp daha doğru ve güvenilir bilgi alabilirsiniz. Çünkü öncelikle bu telefonu satacağınız bayii ayarlamanız gerekmektedir. Bayii ayarlayıp telefonu alıp çok az bir zararla telefonu satıp nakit alabilir ve bu parayı faturanıza ek 24 veya 36 taksitle ödeyebilirsiniz. Bu olayı tıpkı bankaların kullanmış oldukları sistem gibi düşünebilirsiniz. İhtiyaç kredisini 36 ay vadeli olarak nasıl alıyorsanız faturalı hattınıza krediyi de öyle düşünebilirsiniz. Ancak bizler sizler için daha önce yazmış olduğumuz
Gelir belgesiz kredi veren bankalar ve
Sicili bozuk olana kredi veren bankalar
Yazılarımız daha avantajlı olduğunu düşünüyoruz. Bu yazılarımızı okuyarak daha uygun faiz oranları ile bankalardan kredi alabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Mehmet dedi ki:

    👍 Güzel bilgi.