Hangi Bankalar Gelir Belgesiz Kredi Veriyor ? ( Güncel Faiz Oranları )

Hangi Bankalar Gelir Belgesiz Kredi Veriyor ? ( Güncel Faiz Oranları )
21.03.2019
654
A+
A-

Bankalardan kredi almak için genellikle bütün bankaların başvuru şartlarında yer alan ilk şart gelir belgesidir. Bizde bu yazımızda gelir belgesiz kredi veren 5 bankayı sizlerle paylaşacağız. Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki ülkemizde tarım ve hayvancılıkla uğraşan, ticaret işi ile yada serbest olarak piyasa da iş yapan vatandaşlarımız gelir belgemiz olmadan kredi alamayız gibi olumsuz düşüncelere kapılıyorlar bu yazımızda onlar için gelir belgesiz kredi nasıl alınır bütün çıplaklığıyla anlatacağız.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi bankalar müşterilerine kredi verirken bazı şartlar doğrultusunda kredi sağlamaktadır. Bu şartlar ;

 • 18 yaşından büyük olmak
 • Kredi alabilmek için kredi notunun uygun olması
 • Kredi sicilinin temiz olması
 • Düzenli bir ve gelirin olması
 • Banka sizden kefil isteminde bulunduğu zaman kefil sunmak
 • Araştırmalar sonucu kredi alabilmen için olumlu yanıt almak
 • ve konumuzun başlığında olduğu gibi gelir belgeniz olması ( İşte tamda burada biz sizlere Gelir belgesi yada maaş bordrosu olmadan nasıl kredi alırsınız ve hangi bankalardan alırsınız onu paylaşacağız)

1. Finansbank ve Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi

Bildiğiniz üzere Enpara Finansbank’a bağlı olarak İnternet üzerinden hizmet veren bir bankadır. Enpara.com adresinden sadece gelir belgesi değil hiç bir belge olmadan kredi başvurusu yaparak ihtiyaçlarınız için kredi alabilirsiniz. Üstelik bu krediyi öyle yüksek faiz oranları ile değil diğer bankalara oranla daha düşük faiz oranı ile alabilirsiniz. 36 Ay vadeli bir şekilde sahip olacağınız bu krediyi en fazla 50 bin TL üst limitle ihtiyaçlarınıza karşılık bulabilirsiniz. Yani şöyle oluyor Enpara.com adresinden başvuru yaparak gelir belgesiz 50 bin TL krediyi %2,39 faiz oranı ile 36 ay vadeli bir şekilde alıp kullanabilirsiniz.

2. İNG Bank Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz kredi veren bir diğer banka ise İNG bank’tır. İNG bank 50 bin TL kredi üst limitli krediyi %1,99 faiz oranı ile 36 ay vadeli şekilde müşterilerine sunmaktadır. Bunun yanı sıra İNG bank İnternet sitesinden acil durumlar için e-kredi adını vermiş olduğu kredi türüne online olarak başvuru yaparak 5 bin TL krediye dakikalar içinde sahip olabilirsiniz. Üstelik bu kredi için 36 ay vade seçeneği mevcuttur.

3. TEB Gelir Belgesiz Kredi

TEB gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alan bir diğer bankamızdır. Bu bankadan ise şubeye gitmeden TEB mobil uygulamasından anında gelir belgesiz kredi başvurusu yaparak ihtiyaçlarınız için kredi alabilirsiniz. Kredi de üst limit 12.500 TL olarak belirlenmiştir. Başvuru için yapmanız gerek sadece TC. KİMLİK NO. yazıp 4466’a göndermeniz yeterli olacaktır. Dakikalar içerisinde yapacağınız bu başvuru ile 48 ay vadeli şekilde %1,99 faiz oranı ile gelir belgesiz ihtiyaç kredisine sahip olabilirsiniz.

4. Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

Kredi üst limiti olarak vermiş olduğumuz 5 bankadan en fazla kredi veren banka Denizbank’tır. Denizbank gelir belgesiz 55 bin TL kredi vermektedir. Üstelik bu krediye başvuru yaparken banka şubesine gitmeye gerek kalmadan cep telefonunuzla saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. Nasıl mı ? Çok kolay KREDİM boşluk TC. KİMLİK NO. yazıp 3280’e göndermeniz kredi başvurusu için yeterli olacaktır. Başvurusunu yapmış olduğunuz krediye 36 vadeli şekilde %3,15 faiz oranı ile sahip olabilirsiniz.

5. N Kolay Gelir Belgesiz Kredi

Aktifbank’ın bir yan şirketi olan N Kolay Kredi şubeye gitmeden İnternet sitesi üzerinden bir kaç adımda yapabilirsiniz. Kredi başvuru şartı olarak tek şart 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterli olacaktır. Kredi için 3 ile 36 ay vadeli şekilde kredi alabilirsiniz. En fazla 30 bin en az 10 bin TL kredi alabileceğiniz N Kolay üzerinden gelir belgesiz olarak %3,40 faiz oranı ile sahip olabilirsiniz. Taksitleri en az 2 bin TL olmak şartı ile kredi alabilirsiniz.
Yukarıda sizinle paylaşmış olduğumuz 5 banka aynı zamanda ülkemizde hizmet veren ve en kolay kredi veren bankalar olarak da örnek gösterilen bankalardır. Bu bankalara İnternet üzerinden başvuru yaparak hem gelir belgesiz kredi hemde kefil göstermeden kredi başvurusu yaparak kredi kullanabilirsiniz. Bunların dışında olarak Gelir belgesiz kredi veren bankaların listesi aşağıda vermiş olduğumuz gibidir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi;

 • QNB Finansbank ve Enpara.Com
 • N Kolay
 • Denizbank
 • Aktifbank
 • TEB
 • İNG Bank
 • Odeabank
 • Akbank

Yukarıda vermiş olduğumuz listede gelir belgesiz kredi veren bankalar yer almaktadır. Ayrıca listemizde olmayan ver gelir belgesiz kredi veren bir sürü banka mevcuttur. Biz yazımız da sadece 5 bankanın faiz oranları ve vade sürelerini sizlerle paylaştık. Bunun yanı sıra başvuru için gerekli şartları sizlere bildirmiş olduk.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.