2019 Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları (Hesaplama Tablosu )

2019 Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları (Hesaplama Tablosu )
29.03.2019
565
A+
A-

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları son yapılan güncelleme ile düştü. Faiz oranlarında indirime giden Halkbank aynı zamanda ihtiyaç kredilerinde vade süresini yükseltti. 3 Farklı faiz oranı ile müşterilerine görücüye çıkan Halkbank maaş müşterilerine özel faiz oranı ile ihtiyaç kredisi vermektedir.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Halkbank yapılan son düzenleme ile %1,69 olan faiz oranlarını %1,59’a kadar indirerek ihtiyaç kredilerinde müşterilerine büyük avantajlar sağlamaktadır. Halkbank, aynı zamanda maaş müşterileri için vermiş olduğu ihtiyaç kredisi için ise %1,53 faiz oranı ile kredi vermektedir. Özel bankalarla yapılan karşılaştırmalara göre devlet bankaları daha düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi finansmanı sağlamaktadırlar. 60 Ay vadeli olarak alabileceğiniz Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları diğer 2 büyük Devlet bankası ile aynı faiz oranları ile müşterilerine kredi vermektedir. Buradan da yola çıkacak olursan en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar yine Devlet bankalarıdır.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Halkbank ihtiyaç kredisi hesaplaması yaparak avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 60 ay vadeli olarak alabileceğiniz Halkbank ihtiyaç kredisi ile günlük hayatta ki bütün giderlerinizi karşılayabilirsiniz. Size özel olarak yapmış olduğumuz 15 bin TL tutarında ki ihtiyaç kredisi 10 ay vadeli şekilde ödeyebileceğiniz bir tablo sizlerle paylaştık. Aşağıda ki tablodan detaylara bakarak Halkbank ihtiyaç kredisi hesaplaması ve faiz oranlarını alabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda kredi tahsis ücreti ve sigorta prim bedeli dahil değildir.
Özel Sektör Çalışanlara Özel İhtiyaç Kredisi

AYFAİZ ORANI (%)FAİZ TOPLAM (TL)AYLIK TAKSİT (TL)TOPLAM ÖDEME (TL)
10%1,591,618 TL1.661,87 TL
16.618,70 TL

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Gerekli Belgeler

Ülkemizde hizmet veren bankalar arasında en uygun faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Halkbank, başvuruları hem İnternet ortamından hemde şubelerden kabul etmektedir. Halkbank şubelerine giderek başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız için şubeden bazı gerekli belgeler istenecektir. Bu belgeleri biz sizler için Halkbank’ın resmi internet sitesinden sizler için araştırarak aşağıda maddeler halinde sıraladık. Bu yüzden bankaya gitmeden bu belgeleri hazırlayarak giderseniz işinizi daha da kolaylaştırmış olursunuz.
Başvuru için gerekli belgeler aşağıda ki gibidir;

  • Ehliyet veya nüfus cüzdanı
  • gelir belgesi (maaş bordrosu)
  • Emekli olanlar için SGK emekli belgesi
  • Esnaflar veya serbest meslek çalışanları için vergi levhası fotokopisi
  • Çiftçi belgesi (çiftçilere özel )
  • Mevduat hesabınızda para varsa ilgili hesap cüzdanı
  • Kirada bir eviniz varsa kira gelir belgesi

Yukarıda vermiş olduğumuz belgeleri hazırlayarak Halkbank şubelerinden Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru için gitmiş olduğunuz şube bunların dışında başka gerekli belgeler de isteyebilir. Ancak genel olarak başvuru için gerekli belgeler yukarıda ki gibidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.