ING Bank Mevduat Faiz Oranları, Hesaplama ve Getirisi

ING Bank Mevduat Faiz Oranları, Hesaplama ve Getirisi
20.04.2019
694
A+
A-

ING Bank e-turuncu hesabı %23,5 hoş geldin faizi ile 2019 yılının en yüksek faiz veren mevduat hesaplarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlar ING’lisin farkında değilsin sloganı ile reklamlarda karşımıza çıkan ING Bank mevduat faizi hesaplama, faiz oranları, getirisi ve daha fazlası yazımızda sizlerle paylaştık.

ING Bank Mevduat Faiz Oranları 2019

Evde yastık altında param var ne yapayım paramı nasıl değerlendirebilirim ? diye soruyorsanız doğru yerdesiniz. ING Bank mevduat faizi %23.5’lere kadar yükselmişken bu fırsatı değerlendirerek kazancınıza kazanç ekleyebilirsiniz. E-turuncu hesap ve Turuncu hesap ile Euro, Dolar, Sterlin ve Türk Lirası cinsinden hesap açarak 32 günlük vadede yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Vade sayısı ve nakit paranıza göre yapılmış olan ING Bank mevduat hesaplaması 2019 yılının güncel faiz oranı ile çizilmiş tablosu aşağıda yer almaktadır. Tablodan 32 günlük süre içerisinde aylık net kazancınızı hesaplayabilirsiniz. Döviz cinsinden vadeli hesapların faiz oranı ise şu şekildedir; Dolar %4, Euro %1, Sterlin %2 faiz oranları ile karşımıza çıkmaktadır. Aşağıda ki tablodan ING Bank mevduat faiz oranlarını daha detaylı öğrenebilirsiniz.
ING Bank Mevdut Faiz Oranları 2019 Tablosu

PARA BİRİMİFAİZ ORANI(%)
TL%23,5
Dolar%4
Euro%1
Sterlin%2

ING Bank Mevduat Faizi Hesaplama

Yukarı da vermiş olduğumuz faiz oranları ile birlikte elinizde ki toplam nakit paranızla birlikte mevduat faizi hesaplaması yapabilirsiniz. Biz bu yazımızda sizler için 32 günlük vade sayısına göre 10, 15 , 30 , 40 bin TL’ye kadar nakit paralarınızın hesaplama tablosunu vereceğiz. Tablodan aylın net kazanç miktarına ulaşabilirsiniz. Aşağıda ki tablodan 40 bin TL’ye kadar olan nakit paranız üzerinden 32 günlük yüksek faiz oranı ile aylık net kazancınızı hesaplayabilirsiniz.
ING Bank Mevduat Faiz Hesaplama Tablosu

NAKİT MİKTARI (TL)VADE SAYISI (GÜN)FAİZ ORANI(%)NET KAZANÇ
10 BİN TL32 GÜN%21,5161 TL
15 BİN TL32 GÜN%21,5242 TL
30 BİN TL32 GÜN%21,5484 TL
40 BİN TL32 GÜN%21,5645 TL

ING Bank Mevduat Hesabı Açma

ING Bank vadeli mevduat hesabı açmak için yapmanız gereken sadece bir kaç adım var. Bu adımlar 2 farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır. Vadeli mevduat hesabı açmak için İnternet bankacılığı kullanarak TL mevduat açtırabilirsiniz veya yine TL olmak şartı ile ING Bank müşteri hizmetlerine bağlanarak vadeli mevduat hesabı veya e-vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. ING Bank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 06 00 7/24 hizmet vererek müşterilerine kolaylık tanıma adı altında hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra en yüksek faiz veren banka 2019 yazımızı takip ederek vadeli mevduat faiz oranları arasında karşılaştırma yaparak diğer bankaların mevduat faiz oranlarını ve hesaplamasını yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.