Tüm Bankaların Kredi Kartları Başvuruları

Tüm Bankaların Kredi Kartları Başvuruları
25.03.2019
606
A+
A-

SMS ile kredi kartı başvurusu yaparak kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okuyarak 2019 yılının en avantajlı kredi kartına sahip olabilirsiniz. Tüm bankaların SMS ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılıyor yazımızda mevcuttur. Teknolojisin gelişmesiyle birlikte artık birden çok kanal ile kredi yada kredi kartı başvurusunu müşteriler kolaylıkla yapmaya başladılar. Ancak bunlardan en kolay olanı yerinden hiç kıpırdamadan oturduğun yerden SMS ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Hangi bankanın kredi kartına başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıdan vermiş olduğumuz başvuru yöntemlerini kullanarak sizde SMS ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

1. Halkbank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank kredi kartı başvurusu yapmak için TC Kimlik Numaranızı yazıp, 3452’ye mesaj atarak SMS ile Halkbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

2. Ziraat Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat bankasının sistemi diğer bankalara göre çok daha geniş çaplı ve daha kolay Ziraat bankasından neyi talep ediyorsanız onu yazarak 4747’e SMS atmanız yeterli olacaktır. Kredi veya kredi kartı türünü yazarak başvurusunuzu SMS yolu ile halletmiş olursunuz. Örnek verecek olursak COMBO yaz BOŞLUK bırak TC KİMLİK yazıp 4747’e mesaj atarak başvuru yapabilirsiniz.

3. Yapı Kredi Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

SMS yolu ile Yapı kredi üzerinden hep başvuru yapıp hemde başvurunuzu SMS ile takip edebilirsiniz. Örneğin WORLD yazıp TC KİMLİK yazıp 4421’e mesaj atarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzu ise WORLD boşluk bırakıp TC KİMLİK yazarak 4407’e mesaj atarak takip edebilirsiniz.

4. İş Bank Kredi Kartı Başvurusu

İş bankasına ait kredi kartına SMS yolu ile başvuru yapmak için MAXIMUM yazıp boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 4402’ye mesaj atarak başvuru yapabilirsiniz.

5. Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti bankası BONUS kredi kartı başvurusu için BONUS boşluk TC KİMLİK yazıp 3340’a mesaj atabilirsiniz.

6. Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank kredi kartına başvuru yapmak için SMS ile VB yazıp TC KİMLİK yazıp 5724′ SMS atarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

7. TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB bankası kredi kartına sahip olabilmek için Kredi kartının ismi TC kimlik numarasını yazarak 4663’e mesaj atabilirsiniz.

8. Odeabank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank kredi kartı başvurusu için 8444’e BANKO yazıp boşluk bırakıp TC KİMLİK numaranızı atarak başvuru yapabilirsiniz.

9. Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Sms İle

Şekerbank BONUS kredi kartına sahip olabilmek için BONUS boşluk TC KİMLİK numarası yazarak 1953’e mesaj atarak başvuru yapabilirsiniz.

10. Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Sms İle

QNB Finansbank kredi kartı olan CARD FİNANS kredi kartına başvuru yapmak için TC KİMLİK numaranızı yazarak 2273’e SMS atıp başvuru yapabilirsiniz.

11. ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

ING Bonus card kredi kartı başvurusu için 2205’e KART boşluk TC KİMLİK numaranızı yazarak başvuru yapabilirsiniz.

Yukarıda adı geçen bankaların kredi kartlarına başvuru yapmanın bir diğer kolay yöntemi ise kredi kartını istemiş olduğunuz bankanın resmi internet sitesine girerek veyahut mobil uygulamasını indirerek anında kredi kart başvurusu yapabilirsiniz üstelik başvurunuz olumlu mu olumsuz mu anında öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.