Online Kredi Veren Bankalar 2019 (Anında Onaylı Kredi)

Online Kredi Veren Bankalar 2019 (Anında Onaylı Kredi)
25.04.2019
538
A+
A-

Artık kredi çekmek çok kolay şubeye gitmeden online kredi sahibi olabilirsiniz. önceden kredi sahibi olabilmek için tüm gününü bankada geçirme devri eskide kaldı mobil bankacılık gelişmesi ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet üzerinden kredi sahibi olmak çocuk oyuncağı online kredi sahibi olmak için yapmanız gereken şeyler şu şekildedir;

Nasıl Anında Kredi Sahibi Olabilirim ?

Bankaların online kredi sunarken herhangi bir belge gerektirmez sadece gelir belgesi yeterli olmaktadır. Cepte TEB, Enpara.com, İNG Bank ve Aktif Bank müşteri olsun yada olamasın online kredi imkanı sunmaktadır. diğer bankalar ise sadece kendi müşterilerine online kredi imkanı sunmaktadır. Online kredi sahibi olmak isterseniz eğer 7 gün 24 saat kredi imkanı sunulmaktadır hafta sonları dahi diğer tüm tatil günlerinde bile bu imkana sahipsinizdir. Bu işlemlerin yanı sıra banka içinde farklı hesaplara havale yapabilir para çekme limitlerinde ATM’ler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz ancak EFT işlemlerinizi mesai saatleri dahilinde yapmanız gerekmektedir.

Kredi notunuz düşük veya daha fazla miktarda kredi çekmek isterseniz eğer kefil, teminat vb. gibi şeyler göstermeniz gerekmektedir. Bu gibi işlemleri şube üzerinden yapmanız daha uygun olur. Online kredi sahip olmak istediğinizde çekecek olduğunuz kredinin miktarına ve vade oranına dikkat edilmesi önerilmektedir. Online kredi sahibi olurken kredilerin vadesi şubelerde olduğu gibi en fazla 48 ay vadeli olmaktadır.

Online Kredi Veren Bankalar

Şubeye gitmeden online bankacılık üzerinden kredi sahibi olmak istediğiniz zaman kredi limitleri bankadan bankaya değişmektedir bankalara göre kredi limitleri aşağıdaki gibidir;

1. Enpara Anında İhtiyaç Kredisi

Enpara.com dan kredi sahibi olurken müşteri olmanıza gerek yoktur. Müşteri ancak enpara müşterisi iseniz online olarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak enpara müşterisi değilseniz randevu alarak başvuru gerçekleştirebilir ve başvuru esnasında vereceğiniz adrese gelen banka görevlisinin getirmiş olduğu evrakları imzalamanız gerekmektedir.

2. Aktif Bank N Kolay Online Kredi

Aktif bankta tıpkı enpara gibi müşteri olsun yada olmasın herkese kredi imkanı sunmaktadır vermiş olduğunuz adrese banka tarafından kurye gönderilmektedir kuryenin getirdiği belgeyi imzalamanız yeterlidir. Aktif Bank sigorta ücreti dahil olmadan 30 bin TL’ ye kadar kredi imkanı sunmaktadır.

3. Cepte TEB Anında Kredi

Cepte TEB de diğer şubeye gitmeden online bankacılık üzerinden kredi sunan bankalar arasındadır Cepte TEB en kolay ve hızlı bir işlem sunmaktadır Cepte TEB müşterisi iseniz şubeye gitmeden bir kaç dakika içerisinde kredi sahibi olabilirsiniz. Eğer Cepte TEB müşterisi değilseniz randevu almanız gerekmektedir aldığınız randevu sonunda banka görevlisi tarafından size sunulan evrakı imzalamanız durumunda kredi sahibi olabilirsiniz.

4. Garanti Bankası Online Kredi

Garanti Bankası müşterilerine şube den 15 TL ye kadar kredi verebilirken müşterisi olmayan vatandaşlara ise online sistem üzerinden başvuru imkanı sunmaktadır ve Garanti Bank olmayıp da başvurusu onaylanan vatandaşları en yakın Garanti şubesine yönlendirilmektedir.

5. İş Bankası Anında Kredi Başvurusu

İş bankası da tıpkı vermiş olduğumuz diğer bankalar gibi online bankacılık üzerinden kredi imkanı sunmaktadır en fazla 30 bin TL’ ye kadar kredi imkanı sunmaktadır başvurunuz onaylanması durumunda her hangi bir işlem gerektirmeden anında kredi hesabınıza tanımlanmaktadır.

6. Vakıfbank Anında Kredi

Eğer Vakıfbank aracılığı ile maaşınızı alıyor iseniz 30 bin TL’ ye kadar online bankacılık üzerinden krediye sahip olabilirsiniz. Maaşınızı Vakıfbank’tan almıyor iseniz en fazla 9 bin liraya kadar kredi çekme imkanınız vardır.

7. Akbank Anında Kredi

Akbank şubelerine gitmeden anında online kredi sahibi olabilirsiniz 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredi sunmaktadır Akbank online başvurularda hayat sigortalı yada hayat sigortasız gibi kolaylıklar sunmaktadır 36 ay gibi uygun taksit imkanları sunmaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.