PTT Kartları ve PTT Kredi Kartları Hakkında ( Başvuru ve Borç Ödeme )

PTT Kartları ve PTT Kredi Kartları Hakkında ( Başvuru ve Borç Ödeme )
22.03.2019
731
A+
A-

PTT finans sektörüne ilk olarak müşterilerini memnun etmek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kredi vererek başlamıştı. Bu hizmet karşılığında olumlu tepkiler alan PTT 2019 yılı itibari ile de PTT bonus kredi kartını çıkararak ülkemizde ki bankalara adeta bir savaş başlatmış oldu. Bu yazımızda sizlere PTT kredi kartı başvurusu ve başvuru şartlarını detaylı olarak vereceğiz.

PTT Kredi Kartı Başvurusu

PTT ilk olarak devlet tarafından Posta Telgraf ve Telefon üzerine kurulmuş bir kurumdu. Ancak son yıllarda büyük yenilikler yaparak Posta,lojistik,finans konularında çok büyük adımlar attı. PTT bonus kredi kartını çıkararak müşterilerini banka kuyruklarında bekleme sıkıntısından kurtardı diyebiliriz. PTT kredi kartı başvurusu PTT şubelerinden veye PTT internet sitesinden online olarak yapabilirsiniz. Sizde hiç vakit kaybetmeden PTT bonus kredi kartı başvurusu yapın.

SMS İLE AKBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU…!

PTT Bonus Kredi Kartı Hakkında Bilgiler ve Aidat Bilgileri

PTT bonus kredi kartı hakkında bilinmesi gereken en önemli detaylardan biriside PTT direkt olarak kredi kartı çıkarmış durumda değildir Ptt kredi kartı bir Bonus kredi kartı ürünüdür. Ancak PTT ile Bonus arasında yapılan anlaşma ile birleşerek PTT bonus kredi kartı çıkarılmıştır. PTT bonus kredi kartı ile diğer kredi kartları ile yapılan işlemlerin tümü PTT kredi kartı ile de yapılmaktadır. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerinizde 3D Secure ödeme yöntemini kullanarak İnternet alışveriş de yapabilirsiniz.
PTT Bonus Kredi Kartı Çeşitleri ve Aidatları
1. PTT Bonus Platinium Kart 73 TL
2. PTT Bonus Gold Kart 66 TL
3. PTT Bonus Classic Kart 59 TL
Yukarıda vermiş olduğumuz 3 farklı PTT kredi kartından birine çok kolay bir şekilde sizde sahip olabilir ve güvenli alışverişe devam edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.