QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Yolları

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Yolları
03.04.2019
505
A+
A-

QNB Finansbank ülkemizde uzun yıllardan beri hizmet veren bankalar arasındadır ayrıca dünyada da en iyi 50 banka arasına girmeyi başarmıştır bugün sizlere Finansbank müşteri hizmetlerine en kolay şekilde nasıl bağlanılır hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

QNB Finansbank müşteri temsilcisine bağlanmak için en başta yapmanız gerek ve herkesin ilk aklına gelen 0 850 222 0 900 numaralı müşteri temsilcisini aramak olur bunu yanı sıra bir çok ATM, İnternet bankacılığı veya mobil şube gibi yerlerden de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak için 0 850 222 0 900 no’lu numarayı arayarak verilen komutları yerine getirmeniz durumunda müşteri hizmetlerine bağlana bilirsiniz. Aradığınız numarada sesli komuttan ilk önce 1‘e ardından 5‘e ve son olarak 4‘ü tuşlayarak bağlanabilirsiniz eğer müşteri hizmetleri yoğun değilse hemen bağlanırsınız ama yoğun ise çok fazla beklemezsiniz hemen boşta olan müşteri temsilcisine bağlanırsınız.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanarak bir çok işlem halledebilirsiniz.kredi katı kayıp olması veya çalınması durumunda müşteri hizmetlerine bağlanarak kartınızı iptal ettirebilmeniz için 0‘ı tuşlayarak kartınıza ne olduğunu söyleyerek kartınızı kullanıma kapatabilirsiniz. QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlama için yukarıda da anlatmış olduğumuz gibi 0 850 222 0 900 numaralı telefon numarasını arayarak bağlanabilirsiniz. Eğer banka müşterisi iseniz. T.C kimlik numaranız veya banka müşteri numaranız ile anında müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.