Sodexo Bozdurma 2019 ( PARAYA ÇEVİRME VE İLLER )

Sodexo Bozdurma 2019 ( PARAYA ÇEVİRME VE İLLER )
09.04.2019
2.282
A+
A-

Öncelikle merhaba bu yazımızda sizlere sodexo bozdurma, sodexo nakite çeviren yerler , sodexo kırdırma ve sodexo paraya çeviren yerler hakkında önemli bilgiler aktaracağız. Mevcut sodexo’larınızı değerlendirmek için yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Sodexo Bozdurma

Öncelikle sodexo nedir onu öğrenelim. Sodexo iş yerlerinin çalışanlarına vermiş olduğu yol ve yemek parası kartlarıdır. Neredeyse her iş yeri çalışanları için 150 TL civarında bir yol parası 300 TL civarında ise yemek parası vermektedir. Bu para size sodexo kartı içerinden gıda veya yemek parası olarak verilmektedir. Önemli olan kartınızın neye tanımlı olduğunuz mesela sadece yemek veya sadece gıdaya tanımlıysa bu parayı nakite çeviremezsiniz. Şimdi gelelim asıl meselemize Sodexo nasıl bozdurabilirim ? işte burada marketler devreye girmektedir. Büyük marketlere giderek elinizde bulunan gıda veya yemek sodexo kartınızı nakite çevirebilirsiniz. Veya marketten alacağınız ihtiyaçlarınız için cebinizden harcamayıp SODEXO anlaşmalı marketlerden bu kartla alış veriş yaparak cebinizde ki nakiti harcamamış olursunuz. Bu şekilde sodexo bozdurabilirsiniz.

Sodexo Paraya Çeviren Yerler

Sodexo paraya çeviren yerler İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Antalya, Samsun, Eskişehir, Trabzon, Diyarbakır, Şanlıurfa, Erzurum gibi büyük şehirlerde anlaşmalı marketler,mağaza veya dükkanlardan alışveriş yaparak nakite çevirebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise bu iş yerlerinin büyük ve kurumsal firma olmamasıdır. Çünkü büyük firmalar bu işlemlerinizi çalışmış olduğunuz firmalara bildirebilir. Bu gibi durumlarda işinizde olabilirsiniz.

Sodexo Kart Bozdurma Yolları

İş yerlerinizin sizlere vermiş oldukları sodexo kartlarınızda belirli ölçüde nakit bulunmaktadır. Yemek parası vesaire kimi iş yerlerinde bu 200 TL olurken kimi büyük firmalarda bu fiyat 400 veya 500 TL’ye kadar çıkabiliyor. Ancak siz yemek ihtiyacınızı evden getirerek veya farklı yollarla çözüyor iseniz bu kartta ki parayı nakite çevirebilirsiniz. Nasıl mı ? Çok kolay bu iş ile kendi karını düşünerek %10 veya 15 kar payı koyarak sodexo nakite çeviren yerler bulunmaktadır. örnek verecek olursak sodexo kartınızda 400 TL paranız varsa %10 kar vererek 360 TL para alarak Sodexo bozdurabilirsiniz. Bu işlemle hem siz hemde sodexo bozan kar elde edebilirsiniz. Peki biz bu yerlere nasıl ulaşabiliriz diye sorarsanız internette sodexo bozdurma yerleri mevcuttur. Google arama motorunu kullanarak sodexo kartınızı nakite çeviren yerlere ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.