Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
18.05.2019
420
A+
A-

Devlet destekli bankalar arasında yer alan Vakıfbank çağrı merkezi üzerinden, sadece sorun ve şikayetleriniz değil aynı zamanda birçok bankacılık işlemini yapmanız da mümkündür. Bu yazımızda Vakıfbank müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemlerinin yanı sıra, Vakıfbank telefon bankacılığı ile yapılabilecek işlemler hakkında bilgiler sunacağız.

Vakıfbank müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Aşağıdaki vereceğimiz yöntemleri uygulayarak, bankanın müşteri hizmetlerine gereksiz ses kayıtlarına ve farklı prosedürlere maruz kalmadan, hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

 • Bankanın 0850 222 0 724 numaralı çağrı merkezini arayın.
 • Çağrı merkezini aradıktan sonra, sesli yanıt sisteminin konuşmaya başlaması ile birlikte, cep telefonunuzdan 2 tuşuna basın.
 • Daha sonra tekrardan 2 tuşuna basın.
 • Son olarak da 7 tuşuna basarak, sesli yanıt sisteminde hangi konuda hizmet alacağınızı belirtecek olan rakamı tuşlayarak, Vakıfbank müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanabilirsiniz.

Burada ayrı bir ipucu vermek gerekirse, şayet kendiniz Vakıfbank müşterisi değilseniz, Vakıfbank müşterisi olan bir tanıdığınızın telefonundan bankayı aramak daha hızlı bağlanmanızı sağlayacaktır.

Vakıfbank Pos Destek Hattı İletişim Numarası

Vakıfbank müşteri hizmetleri bireysel müşterilerine sunmuş olduğu telefon bankacılığı hizmetinin yanı sıra, ticari müşterilerine de telefon bankacılığı hizmeti vermektedir. Ticari müşterilere hizmetlerden birisi olan Vakıfbank pos destek hattı, bankadan alınmış olan ya da başvuru yapılmak istenen pos cihazları ile ilgili her türlü işlemi yapmanıza imkan tanımaktadır.

0212 473 60 54 numaralı Vakıfbank pos destek hattı iletişim numarasını arayarak, Vakıfbank pos cihazları ile ilgili her türlü bilgi ve işlemi çözebilirsiniz.

Vakıfbank Çağrı Merkezi

Vakıfbank Çağrı Merkezinden Yapabileceğiniz Bankacılık İşlemleri

Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgiler verdikten sonra, Vakıfbank çağrı merkezinden yapabileceğiniz bankacılık işlemleri hakkında da biraz bilgi verelim.

 • Tüm faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • Yeni banka ve kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Mevcut faturalarınızı anlık olarak ödeyebilirsiniz.
 • Vakıfbank müşterilerine ya da farklı banka müşterilerine her türlü EFT ve havale işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hesabınızla ilgili şifre işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Başta döviz alım satım olmak üzere, farklı yatırım araçlarını Vakıfbank müşteri hizmetleri ile kullanabilirsiniz.
 • Vakıfbank kartlarınız için kayıp çalıntı bildirimi işlemleri de, Vakıfbank çağrı merkezi ile yapabileceğiniz işlemler arasındadır.

Vakıfbank Çağrı Merkezini Aramak Ücretli mi?

Çağrı merkezini aramanın, normal koşullarda banka tarafından ücretlendirilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Arama işlemlerinin ücretlendirilmesi operatörünüze bağlı olarak değişmekte olup, Vakıfbank müşteri hizmetleri verdiği tüm işlemleri ücretsiz vermekte, sadece yapılan işlem masrafı alınmaktadır. Yani örneğin bir EFT işlemi yaptığınızda, banka şubesinde olduğu gibi daha önceden belirtilen EFT ücreti hesabınızdan otomatik olarak kesilmektedir. Bunun dışında, müşteri hizmetlerini aradınız diye sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

Bankayı aradığınız telefon numaranıza tanımlı ücretsiz konuşma paketi varsa, arama ücreti bundan düşülmektedir. Yoksa cep liralarınızdan düşülmekte ya da faturanıza yansıtılmaktadır. Ankesörlü ortak kullanım telefonlarından aramak, telefon kartı bakiyenizden düşmektedir. Sabit hatlar için paket tanımlı ise paketinize tanımlı dakikalardan, değilse de faturanıza yansıtılmaktadır.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.