Eft Saatleri Yapı Kredi 2019 (İşlem Limiti ve EFT Ücreti)

Eft Saatleri Yapı Kredi 2019 (İşlem Limiti ve EFT Ücreti)
02.04.2019
364
A+
A-

Yapı kredi EFT işlemleri için işlem ücreti ve eft saatleri kaçta başlıyor kaçta bitiyor hesaplar arası eft işlem ücreti kesiliyor mu gibi sorularınızın cevapları bu yazımızda mevcuttur. Yazımızın tamamını okuyarak Yapı kredi eft saatleri, işlem limiti ve eft ücreti gibi sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz.

Yapı Kredi EFT Saatleri 2019

Yapı kredi bankası eft saatleri 09:00 ile 16:45 iken 2019 yılında bu işlemi ek ücret karşılığında 17:20’e kadar uzatmıştır. Yapı kredi eft işlemlerini uzatması ile birlikte yapılan işlemlerde müşterilere büyük kolaylık olmuştur. Ancak saat 17:20’e yetişemeyen bir müşteri o saatten sonra yapmış olduğu eft işlemi bir sonra ki güne sarkarak eft başlama saati olan 09:00 da gerçekleşecektir. Bunun yanı sıra ek ücret ödemeden sadece cuma günleri Yapı kredi eft saati 17:15’tir cuma günleri bu saatten sonra yapılan eft işlemleri pazartesi günü eft başlama saatinde göndermiş olduğunuz hesaba para geçecektir. Ayrıca başka bankalara yapmış olduğunuz eftler Yapı kredi müşterileri için ücretsizdir.

Yapı Kredi EFT Ücretleri

Yapı kredi eft ücretleri eft türüne göre değişiklik göstermektedir. Ancak Yapıkredi eft ücretleri arasında en uygun olanı mobil bankacılık ile eft ve internet bankacılığıdır. Eft işleminizi Yapı kredi kartı kullananlar kredi kartı üzerinden de yapabilirler. Ancak Yapıkredi kredi kartı ile yapılan eft’lerden %6,5 gibi bir kesinti yapılmaktadır. Bu eft işlemi hesabınızda tek çekim ve alışveriş olarak görünerek kredi kartı ekstrenize de bu şekilde yansıyacaktır. Yapı kredi günlük eft ücreti 1 ile 250.000 TL arasında yapılmaktadır. Yapı kredi eft ücreti yapılan işlem türüne göre değişiklik göndermektedir. Bunlar ise aşağıda ki gibidir.

  • Yapı kredi müşteri hizmetlerini arayarak yapmış olduğunuz eftler için 35 TL ücret kesilmektedir. (200 bin TL )
  • Yapı kredi mobil uygulaması ile yapılan eft ücreti ise 3,5 TL
  • Yapı kredi internet bankacılığı ile yapılan eft’lerde ise ücret 4,40 TL
  • Son olarak da Yapı kredi ATM’lerinden yapılan eft’lerden ücret 10 TL ile ücretlendirilmiştir.

Yukarıda vermiş olduğumuz 4 farklı eft yapma seçeneğinden sizin için en uygun olanı Yapı kredi mobil uygulaması ile yapılan eft’dir. Yapı kredi eft saatleri 2019 yazımızda eft işlemleri ile ilgili olarak bütün bilgileri sizlerle paylaştık sizde yazımızı okuyarak Yapı kredi eft saati kaçta başlıyor, Yapı kredi eft saatleri hafta sonu , Yapı kredi eft saati kaçta bitiyor ve Yapı kredi eft saati kurumsal gibi sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.