Ziraat Bankası Taşıt Kredisi 2019 ( Hesaplama ve Faiz Oranları )

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi 2019 ( Hesaplama ve Faiz Oranları )
28.04.2019
290
A+
A-

Ziraat bankası taşıt kredisi ile 0 ve ikinci el otomobil alma fırsatını kaçırmayın. Araç seçmek sizden, Finansman sağlamak bizden sloganı ile taşıt kredisi veren Ziraat bankası 2019 yılında 60 aya varan vade seçenekleri ile taşıt kredisi veriyor.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi

Sıfır ve ikinci el otomobil kredi veren Ziraat bankası ikinci el araçlarda 5 yaşını geçmemesi şartı ile kredi vermektedir. Kredi vadesi dolana kadar hayat sigortası ve kasko imkanı veren Ziraat bankası taşıt kredisi için başvuruyu kaçırmayın. 60 vadeli olarak alabileceğiniz taşıt kredisi için teminat olarak araç rehni alınmaktadır. Gerekli durumlarda ek teminat da istenilebilir. 200 bin TL’ye kadar taşıt kredisi imkanı sağlayan Ziraat bankası %1,71 faiz oranı ile kredi finansmanı sağlamaktadır. Diğer bankalara göre uygun faiz oranı ile taşıt kredisi veren Ziraat bankasını en uygun krediler editörü olarak tavsiye etmekteyiz.

HEMEN VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU YAP

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Ziraat bankası taşıt kredisi faiz oranı %1,71 ile ülkemizde hizmet veren bankalar arasında en uygun olanlardan bir tanesidir. 2 farklı şekilde alabileceğiniz bu kredi için kaskolu ve kaskosuz şekilde 2 seçeneğiniz bulunmaktadır. Kaskolu olarak alacağınız araç kredisi için faiz oranı %1,71 iken kaskosuz olarak almış olduğunuz taşıt kredisi için faiz oranı %1,74 olarak belirlenmiştir. Faiz oranları 0 veya ikinci el taşıtlarda değişiklik göstermeksizin verilmektedir. Ayrıca bu kredi ile
(minibüs, kamyonet, pick-up) gibi araçları da alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama

Ziraat bankası taşıt kredisi hesaplaması için Ziraat bankası internet sitesi, müşteri hizmetleri, şubelerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bizler sizler için örnek bir hesaplama yaparak paylaştık. İkinci el bir taşıt için 50 bin TL krediyi 48 ay vadeli olarak %1,71 faiz oranı ile aldığınızı düşünürsek toplamda 80 bin TL borç ödemek durumunda kalacaksınız. Buna göre aylık taksitleriniz 1.647,39 TL olarak hesaplanacaktır. Aynı işlem 0 araçlar içinde geçerli olacaktır. Ancak bankanın ikinci el araçlar için istemiş oldukları en önemli ve tek şart 5 yaşında veya 5 yaşından küçük olmasıdır.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

Ziraat bankası taşıt kredisi başvurusu için bankanın resmi sitesinde belirtildiği gibi 6 farklı yöntem vardır. Bunlar ise sırası ile şu şekildedir.
1. Ziraat bankası şubeleri
2. Ziraat bankası internet sitesi
3. Ziraat bankası mobil uygulaması
4. İnternet şubesi
5. Ziraat ATM’leri
6. Ziraat bankası müşteri hizmetleri
Yukarıda vermiş olduğumuz 6 farklı seçenekten her hangi bir yol ile Ziraat bankası taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Başvuru Yolları

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler

  • Ziraat bankası taşıt kredisi başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı ve fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Şirket sahiplerine özel olarak ticari sicil gazetesi ve fotokopisi
  • Şubeye bağlı olarak farklı belgeler
  • Esnaflar için bağlı oldukları kuruluş için üyelik belgesi
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.