Ziraat Bankası Traktör Kredisi 2019 ( 72 Ay Vadeli )

Ziraat Bankası Traktör Kredisi 2019 ( 72 Ay Vadeli )
29.03.2019
1.925
A+
A-

2019 Yılı itibari ile traktör kredileri için bir büyük adım atılarak vade süreleri 72 aya çıkarıldı. Devlet her zaman olduğu gibi köyde yaşam mücadelesi veren ve çiftçilik yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunan vatandaşlarımıza destek vermektedir. Bu avantajdan yararlanarak traktör kredisi almak istiyorsanız sizde en yakın Ziraat bankası şubesine giderek traktör kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Traktör Kredisi 2019

Ziraat Bankası Traktör Kredisi Faiz Oranları 2019

Sıfır ve 2.el traktör için çiftçimize en uygun traktör kredisi yine Ziraat’ten. Ziraat bankası traktör kredisi için 72 ay vade imkanı ile çiftçilerimize büyük yardımda bulunuyor. Bunun yanı sıra tarımsal faaliyetlerinizi kolaylaştırmak adı altında bir çok araç ve gereç alımı için kredi finansmanı sağlanmaktadır. Ziraat bankası ve Tarım Kredi Kooperatifinin ortak bir çalışması olan Ziraat bankası traktör kredisi kampanyası dahilinde;
75 bin TL’ye kadar olan kredilerinizde %50
75 bin ile 250 bin TL arasında olan kredileriniz için %25 faiz indirimi yapılmaktadır.
300 koyun projesi veya Genç çiftçi projelerinde traktör alımları için hibe veya sıfır faizli kredi imkanı bulunuyor.

Ziraat Bankası Traktör Kredisi İçin Gerekli Şartlar

Ziraat bankası üzerinden traktör kredisi almak isteyen vatandaşlarımızın bazı şartları yerine getirmeleri gerekiyor. Bu şartlar ise aşağıda ki gibidir.
1. Ziraat bankası traktör kredisi almak için öncelikle başvuru yapacak kişinin ÇKS kayıt olması gerekiyor. Bunun sebebi ise bankanın sizin gerçekten çiftçi olup olmadığınızı anlamaktır.
2. Kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Ayrıca traktör kredisi alabilmek için kara listede olmamanız gerekiyor.
3. Her hangi bir devlet kurumuna vergi borcunuzun bulunmaması gerekiyor. Kredi başvurularınız da karşınıza çıkacaktır. Bu durumlarda hemen vergi borcunuzu yatırmanız gerekmektedir.
4. Üzerinize kayıtlı olan elektrik,su veya doğalgaz gibi faturaları isteyebilirler (Adres bilgilerinizi teyit etmek için )

Ziraat Bankası Traktör Kredisi Hesaplama

Ziraat bankası traktör kredisi hesaplaması yapmak için Ziraat bankası şubelerine veya Ziraat bankası internet sitesine girmeniz gerekmektedir. Ziraat bankası traktör kredisi faiz oranları yıllık olarak karşımıza çıkmaktadır. Faiz oranı ise %13 ile %14 oranında değişiklik göstermektedir. Ziraat bankası traktör kredisi için 2019 yılına özel olarak 250 bin TL üzerinde ki krediniz için %25 gibi yüksek miktarda indirim yaparak traktör kredisi vermektedir. Ayrıca bu paranın yarısını yarı faiz oranı ile sizden almaktadır yani %6 yada %7 gibi faiz oranı ile 125 bin T’yi sizden almaktadır. 2. el traktörlerde ise 5 yaşını geçmemiş traktör almak şartı ile 12 aylık vadeli traktör krediniz için %6 faiz oranı uygulamaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.